Kontakt

Kontakt oss

Adresse
Sarpsborgveien 21, 1640 Råde

Åpningstider
Man-Fre: 07.00-15.00
Lør: Stengt

Telefon: 69 29 44 55
E-post: post@driftsteknikk.no

Følg oss

Send en melding

Fyll ut informasjonen nedenfor, så svarer vi så fort vi kan!

Kontaktskjema

Navn

Ansatte




Daglig leder

Fredrik Olsen Hagstrøm

412 38 762

fredrik@driftsteknikk.no



Serviceleder

Eileen Mikarlsen

940 38 748

eileen@driftsteknikk.no



Prosjektleder

Ulrik Holm

992 82 486

ulrik@driftsteknikk.no




Elektroansvarlig

Joakim Tangen Pedersen

480 53 425

joakim@driftsteknikk.no



Ansvarlig NORITAS

Henning Nettum Andresen

957 06 621

henning@driftsteknikk.no



Ansvarlig industrimarked/tekniker

Stian Frantsen

908 12 088

stian@driftsteknikk.no




Industritekniker

Tobias Nøklestad

481 18 855

tobias@driftsteknikk.no



Servicetekniker

Per-Christian Hovden

475 07 752

per-christian@driftsteknikk.no



Servicetekniker

Eileen Harlem

475 12 380

eileen.harlem@driftsteknikk.no




Servicetekniker

Tore Karlstad

917 14 306

tore@driftsteknikk.no



Servicetekniker

Ketil Andersen

908 00 383

ketil@driftsteknikk.no



Servicetekniker

Pål Andreas Nøklestad Hansen

902 93 069

andreas@driftsteknikk.no


Muligheter hos oss

Se våre ledige stillinger her